Понеділок, 06.05.2024, 20:40
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Буйвалівський НВК

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи подобається тобі навчатися
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Інформація про сайт

     

    Звичайна сільська школа. Маленька, світла, тепла, затишна. Потопає в зелені кленів, лип, беріз, каштанів, ялин. Має кілька приміщень, розкиданих по великій території. Але це не заважає їй бути осередком освіти і виховання, становлення особистості учнів,  налагодження  дружніх стосунків, основаних на взаєморозумінні  і повазі, домівкою дитячих мрій і реального життя.  Це наш навчальний заклад – Буйвалівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)».

    Заглибимось одним поглядом в історію. Далекий 1919 рік. В селі Буйвалове організововується  перша Нерівнянська школа в будинку колишнього пана Стожка на хуторі Неровніне , яка налічувала 40 чоловік. У 1932-1933 роках у  зв’язку з виходом закону про обов’язкове навчання – 4 класи у селі - школа переноситься в центр населеного пункту й уже нараховує 90 учнів. У 1935 році  вона стає семирічною  і навчання проводиться у дві зміни.  У  1943 році навчальний заклад відновлює свою діяльність після окупації нашої території німцями. Це були важкі повоєнні роки, коли діти разом з дорослими мужньо переборювали бідність. У 50-х роках навчається найбільша кількість учнів (понад 200). З 1946 по 1974 рр. будуються майстерня, їдальня, спортивний зал, впорядковується шкільне подвір’я, вирощується сад. У 1959-1960 н.р. школа стає Буйвалівською восьмирічною, а з 1984 року реорганізовується в дев’ятирічну Буйвалівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.  З кожним роком все менше молоді стало залишатися в селі. Як результат – зменшення кількості  учнів. З 2008 р. заклад реорганізовується в Буйвалівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)», який налічував  52 вихованці.  На даному етапі у Буйвалівському НВК навчається 31 учень 1-9 класів та виховується 14 дошкільнят, усього 45 дітей.

    У закладі працює 12 педагогів, з них 2 у дитячому садку. З 10 педагогів школи 5 – місцеві жителі, 5 – міські вчителі; 2 сумісники, 9 жінок, 3 чоловіків. Всі вчителі працюють за фахом, 9 мають вищу освіту. 7 педагогів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», 5 – спеціалісти. Педагоги школи злагоджено працюють для єдиної благородної мети – давати учням глибокі знання, розвивати їх творчі здібності, сприяти проведенню виховної роботи, забезпечувати повноцінним харчуванням, створювати всі умови для всебічного розвитку дитини.

         Гортаючи сторінки шкільного життя,  можна виділити багато  корисного, необхідного, цікавого, що беруть із собою у доросле життя випускники школи. Вони завжди будуть згадувати уроки улюблених учителів, затишні і теплі  класи, спортивні змагання і туристичні походи, екскурсії визначними місцями області, класних керівників, які часто проводили виховні заходи, бажаючи навчити їх артистичності, умінню триматися на сцені, виявляти своє ні з ким незрівнянне «я», навчити їх жити серед людей і бути людьми, віднайти свою життєву дорогу. А ще робота на шкільному городі, операції «Чисте подвір’я», «Чистий клас», «Доглянь клумбу», «Доглянь пам’ятник», які згуртовують шкільний колектив, допомагають виділити лідерів.

         Тісний звязок існує між молодшим поколінням учителів та їх наставниками – учителями-пенсіонерами, які постійно були прикладом, надавали допомогу, передавали свій досвід, підтримували, були на передньому плані. Вчительський колектив згуртований. Він добросовісно виконує своє основне завдання – навчає дітей. Разом з тим учителі разом з дітьми упорядковують шкільне подвіря, доглядають клумби. А ще вони уміють корисно відпочивати. Не раз подорожували визначними місцями країни. Побували у Софіївці, Переяславі-Хмельницькому, Києві, Новгород - Сіверську, Путивлі, Батурині. Ці приємні спогади залишаться світлим сяйвом у памяті назавжди.